BRNO:
ITS Praha, spol. s r. o.
Brněnská 537, Modřice, 664 42
mobil: 602 703 290
ing. Vladimír Michajlov
e-mail: vlado@itspraha.cz
tel.: +420 547 216 234
CZ
SK
EN
HLAVNÍ STRANA
SVISLÉ PLOŠINY
SCHODIŠŤOVÉ PLOŠINY
PRO IMOBILNÍ OSOBY
ATYPICKÉ DOMÁCÍ VÝTAHY
VÝSTAVNICTVÍ · SPECIÁLNÍ OCELOVÉ KONSTRUKCE
ATYPICKÉ MANIPULAČNÍ PŘÍPRAVKY
SCÉNOGRAFIE

Scénografie

Kostra otočné plošiny
Jevištní schodiště
Model scénografického řešení
Kostra jeviště s otvorem pro výsuvnou plošinu
Manipulátor pro efekt létání
Divadelní rekvizita
  • Točny: pro vnitřní i vnější použití. Možnost jednoduché montáže a demontáže. Možnost průměrů cca 20 m. Tiché, spolehlivé, vyrobené na míru pro každé jeviště.
  • Propadla, katapulty: do libovolného otvoru, možnost kruhového nebo čtvercového průřezu. Rozměry podle požadavků, jednoduchá montáž i demontáž. Tiché, spolehlivé, vyrobené na míru pro každé jeviště.
  • Jeviště: pro vnitřní a vnější použití s kolečky i jiné. Možnost jednoduché montáže a demontáže. Rozměry podle požadavků, povrch překližka, borovicové dřevo nebo podle výběru.
  • pro vnitřní a vnější použití s kolečky i jiné. Možnost měnit tvarovou konfiguraci (kukátko, aréna...) Rychlá montáž a demontáž, nízká hmotnost, možnost až několika tisíc míst na sezení. Křesla či sedačky podle požadavků zákazníka.
  • Kulisy a speciální prvky v představení. Použití automatizace, robotizace a jiné techniky pro vytvoření jakékoliv iluze nebo efektu. Dálkově řízené kulisy, světla a jiná technika. Efekty, triky, ozvučení...
  • Divadelní zdvihací zařízení , jevištní stoly, výtahy, propadla, zdvíhané a pohyblivé dekorace, divadelní tahy. Nákladní výtahy šroubové a hydraulické do 4 metrů, nosnost 100 až 4000 kg. Montážní pohyblivé plošiny na bočním vedení řízené počítačem, nosnost 50 až 500 kg. Malé osobní výtahy se zdvihem 4 m. Výtahy a schodišťové plošiny pro imobilní osoby.